Mińska Mazowieckiego Mazovia niestety zakończyła swoją przygodę z Pucharem Polski w bieżącym sezonie. Dotarła do półfinału okręgowych rozgrywek, w którym uległa rezerwom Pogoni Siedlce 0:2.

Mazovia bez pucharu

Mecz rozegrano na stadionie w Siedlcach, a jego pierwsze minuty były wyrównane. Później gospodarze uzyskali lekką przewagę, której jeszcze wtedy nie potrafili wykorzystać. Po kilku niezłych akcjach Mazovii, gdy pierwsza połowa dobiegała już końca, padł gol dla Pogoni. Niestety zaraz po powrocie na boisko mińszczanie stracili kolejną bramkę. Siedlczanie od tej pory  grali rozważnie i starali się dowieźć dobry wynik do końca, co im się udało. Dzięki temu to Pogoń, a nie Mazovia nawiosnę przyszłego roku zagra w wojewódzkiej edycji Pucharu Polski.

Numer: 41 (1045) 2017   Autor: (łk)