UKS Judo Kontra wzięło udział w XIX Otwartym Turnieju Judo Dzieci i Młodzików organizowanym z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

Uczcili niepodległość

Klub reprezentowały 4 zawodniczki i 4 zawodników. Spośród nich najlepiej zaprezentowali się Katarzyna Przyczyna i Patryk Pszonka, którzy wywalczyli złote medale w kategoriach, odpowiednio 52 kg i 66 kg. Srebro w wadze 40 kg wywalczyła Aleksandra Polkowska, a brąz w wadze 39 kg Krystian Adamczyk. Na czwartych miejscach uplasowali się Wiktoria Zalewska (57 kg) i Mateusz Polkowski (46 kg). Piątą lokatę w wadze 52 kf uzyskała Dominika Adamczyk. Dodatkowo puchar dla najlepszej zawodniczyki w kategorii juniorek młodszych zdobyła Katarzyna Przyczyna. Był to więc kolejny udany start klubu.

Numer: 47 (894) 2014   Autor: (łk)