MazowszeLigi piłkarskie 2014/15

Tygryski rozegrały wyjazdowy mecz na szczycie z Ząbkovią.

Wygrały w Ząbkach

Ligi piłkarskie 2014/15 / Wygrały w Ząbkach

Miał on rozstrzygnąć która z drużyn będzie mistrzem jesieni III Ligi Kobiet. Od samego początku spotkanie było wyrównane. Akcje toczyły się z jednej i z drugiej strony boiska. W 33 minucie nasze dziewczęta rozegrały składną akcję w polu karnym przeciwniczek, po asyście Pauliny Zatorskiej Kasia Liwanowska umieściła piłkę w siatce otwierając wynik meczu. Pierwsza połowa zakończyła wynikiem 1:0 dla Tygrysa. Druga też obfitowała w dużą ilość akcji z obu stron. W 65 minucie obrończyni przeciwniczek pod naciskiem naszej zawodniczki podała piłkę wzdłuż pola karnego do Pauliny Zatorskiej, a naszej pani kapitan nie pozostało nic innego, jak strzelić gola. Druga bramka trochę uspokoiła nasze zawodniczki i w 75 minucie Ząbkovia uzyskała gola kontaktowego. Na więcej bramek żadnej z drużyn już nie było stać. A więc w meczu na szczycie Tygrys Huta Mińska Mazowieckiego wygrał z Ząbkovią Ząbki 2:1 i powrócił na fotel lidera nie przegrywając żadnego meczu, a co za tym idzie nasze dziewczęta zostały mistrzyniami jesieni III Ligi Kobiet. Pozostała jeszcze tylko jedna kolejka, ale bez względu na wynik meczu z Jeruzalem nie zmieni się układ tabeli, bo Ząbkovia pauzuje.

Numer: 45 (892) 2014   Autor: (łk)