Mińsk MazowieckiMińsk Mazowiecki sportowy

W czwartek 30 stycznia w Warszawie oraz w sobotę 8 lutego w Mysiadle zawodnicy UKS Judo KONTRA reprezentowali powiat miński, jak zwykle zdobywając medale.

Kontra nagrodzona

Mińsk Mazowiecki sportowy / Kontra nagrodzona

W Mysiadle brali udział w X Międzynarodowy Turniej Judo Młodziczek i Młodzików, skąd Jakub Kretowicz w kategorii wagowej 50 kg przywiózł złoty medal. Srebro w kategorii 46 kg wywalczyła Dominika Adamczyk, a brąz w kategorii 42 kg zdobył Franek Zieliński. Są to podopieczni trenera Zdzisława Wiącka.

W Centrum Olimpijskim Sportu w Warszawie odbyło się uroczyste podsumowanie rankingu wyników Warszawsko-Mazowieckiego Związku Judo za rok 2013. Sukces odniosły zawodniczki i zawodnicy UKS Judo KONTRA. W kategorii młodziczek na pierwszej pozycji uplasowała się Katarzyna Przyczyna. Wśród juniorek młodszych II miejsce zajęła Paulina Przyczna, a w kategorii dzieci-dziewcząt IV miejsce zdobyła Aleksandra Polkowska. W kategorii dzieci-chłopców Franek Zieliński również zajął czwarte miejsce. Trener Zdzisław Wiącek uplasował się natomiast 6 pozycji wśród trenerów

Numer: 7 (854) 2013   Autor: (red)