Mińsk MazowieckiKalejdoskop sportowy

W andrzejkowe południe w sali gimnastycznej SP-5 w Mińsku odbył się drugi turniej Grand Prix Mińska Mazowieckiego w tenisie stołowym.

Rakietowe zmagania

Tym razem do turnieju przystąpiło 23 amatorów rakietki. Kolejny raz bezkonkurencyjny okazał się Marek Kudelski, który po ciężkim boju w finale
pokonał klubowego kolegę Damiana Wróbla 3-2. Najniższy stopień podium w tym dniu przypadł Bartoszowi Jaworskiemu, a czwarte miejsce podobnie jak tydzień temu wywalczył Mirosław Krusiewicz. Zwycięzcom zostały wręczone pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki ufundowane przez MOSiR Mińsk Mazowiecki. Po 2 spotkaniach w cyklu prowadzi Marek Kudelski, drugie miejsce zajmuje Damian Wróbel, a trzecie – Aneta Janisiewicz. Kolejne spotkanie odbędzie się 21 grudnia 2013 r. Serdecznie zapraszamy zawodników oraz kibiców.

Numer: 49 (844) 2013   Autor: (red)