Powiat mińskiSukces UKS Judo KONTRA

W sobotę, 1 czerwca 2013 r. w Opolu odbył się Otwarty Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych w Judo. Wspaniały sukces odniosła zawodniczka UKS Judo KONTRA Mińsk Mazowiecki Paulina Przyczyna, zdobywając złoto w wadze 63 kg. Wygrała cztery walki na Ippon. Jej młodsza siostra będąca jeszcze młodziczką zdobyła V miejsce w wadze 48 kg. Startujący w wadze 55 kg Tomasz Sternicki zajął 9 miejsce.

Kontra wyników

Sukces UKS Judo KONTRA / Kontra wyników

Dzień później w Opolu odbył się Otwarty Puchar Polski Juniorek i Juniorów w Judo. Srebrne medale wywalczyli Paulina Przyczyna w wadze 63 kg oraz Tomasz Sternicki w wadze 55 kg.

Młodsi zawodnicy UKS Judo KONTRA 2 czerwca startowali w IV Międzywojewódzkim Turnieju Judo w Radzyniu Podlaskim. Mińsk Mazowiecki reprezentowało 10 zawodniczek i zawodników. Złote medale zdobyli: Aleksandra Polkowska, waga 33 kg; Dominika Adamczyk, waga 40 kg; Daria Zaperty, waga 70 kg, Krystian Adamczyk, waga 34 kg; Franciszek Zieliński, waga 36 kg; Jakub Kretowicz, waga 46 kg.

Srebrny medal zdobył Adrian Lema w wadze 60 kg. Brązowe medale wywalczyli: Damian Zaperty, waga 34 kg i Patryk Pszonka, waga 60 kg. Na czwartym miejscu uplasował się Jakub Łuczkowiak w wadze 34 kg.

Numer: 23 (818) 2013   Autor: (red)