Niebezpieczne rewiry

62-letni mińszczanin usłyszał zarzut znęcania się nad rodziną. Wcześniej został zatrzymany przez policję, która została wezwana na interwencję związaną z przemocą domową. Mundurowi ustalili, że od dłuższego czasu dochodziło tam do przemocy fizycznej i psychicznej.

Kolejna przemoc

62-latek znęcał się nad synem, synową i wnukiem, ponadto uderzył swojego syna kulą ortopedyczną w głowę. Mężczyzna, jak ustalili policjanci, działał w warunkach recydywy, tzn. był już karany za stosowanie przemocy. Był więc znany policjantom, którzy wcześniej wielokrotnie interweniowali w jego domu. Jedna z takich interwencji zakończyła się przedstawieniem mu zarzutów dotyczących naruszenia nietykalności cielesnej policjantów i ich znieważenia.

Prokurator rejonowy zastosował wobec mężczyzny dozór policji z obowiązkiem stawiania się w mińskiej komendzie dwa razy w tygodniu, zakaz zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonymi, musi także opuścić zajmowany wspólnie z nimi lokal. Podejrzany nie przyznał się do zarzucanych mu czynów, za swoje postępowanie odpowie przed sądem. 

Numer: 5 (1113) 2019 Autor: (kpp)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *