Siennica piłkarska

Siennicki III Turniej Charytatywny dla Kacperka przyniósł nie tylko wiele sportowych emocji, ale również konkretne pieniądze, które udało się zebrać dla chorego Kacperka. Organizatorzy mogą z czystym sumieniem uznać całe zawody za bardzo udane…  

Emocje dla Kacperka

Do ostatecznego sukcesu turnieju przyczyniło się wiele osób. Wśród nich jest Wojciech Trochim – miński piłkarz, który zrobił ogólnopolską karierę, grając w takich klubach jak Sandecja Nowy Sącz czy Kolejarz Stróże. Wparcia udzielił też Stanisław Domański oraz piłkarze siennickiego Fenixa.

Udało się zebrać 11 tys. zł. Na tę sumę złożyły się m.in. licytacje, wpisowe drużyn, loteria fantowa oraz bufet. Specjalny prezent dla Kacperka przywiozła też drużyna Górnika Górna Miastków Kościelny.

W dwudniowej rywalizacji w siennickiej hali sportowej wzięło udział 25 zespołów. Prezentowały one wysoki poziom, co na lokalnych turniejach nie zawsze jest regułą. W drużynie Wojciecha Trochima nie zabrakło gwiazd. Był wśród nich Mateusz Cetnarski – mistrz Polski ze Śląskiem Wrocław, Grzegorz „Gabor” Jędrzejewski – znany z licznych filmików w sieci, Marcin Smoliński – były piłkarz Legii Warszawa, a także bramkarz reprezentacji Polski w amp futbolu Jakub Popławski.

Najlepszą drużyną okazała się ekipa Nietoperze Dawida Mataka z Mazovii. Drugie miejsce zajęła Magsta Bartłomieja Sitarka, a trzecie Sami Swoi Kamila Nalewki. Tuż za podium znaleźli się zeszłoroczni zwycięzcy, czyli drużyna Andrzeja Sieradzkiego, która w turnieju wystąpiła pod nazwą Valencja.

Najlepszym bramkarzem turnieju został Tomasz Biliński z drużyny Sami Swoi. Natomiast najlepszym zawodnikiem wybrano reprezentanta Mazovii – Rafała Słowika z ekipy Nietoperze.

Numer: 4 (1112) 2019 Autor: (łk)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *