Niebezpieczne rewiry

Niestety, przełom starego i nowego roku przyniósł kilka tragicznych wydarzeń, których efektem były ofiary śmiertelne. Przed świętami Bożego Narodzenia na drodze w Kolonii Stanisławów zginęła rowerzystka. 21 grudnia, kilkanaście minut przed 5.00 kobietę jadącą w kierunku Stanisławowa potrącił Citroenem Berlingo 29-letni mieszkaniec gminy Dobre.

Śmiertelny przełom

43-letnia rowerzystka poniosła śmierć na miejscu. Policja ustaliła, że miała ona na sobie kamizelkę odblaskową i używała latarki, natomiast kierowca samochodu był trzeźwy. Kolejne z tragicznych zdarzeń miało miejsce 27 grudnia w Pustelniku. Doszło tam do pożaru poddasza jednorodzinnego murowanego budynku krytego blachą, który znajduje się przy ul. Warszawskiej. Strażacy ugasili pożar i wydobyli na zewnątrz nieprzytomną osobę. Reanimacja 63-letniej kobiety nie dała jednak rezultatów i lekarz stwierdził zgon poszkodowanej.

Do śmiertelnego wypadku doszło też w noc sylwestrową. Około godziny 1.00 na policję wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na DW-637 w Okuniewie. Mundurowi ustalili, że kierujący osobowym Fordem potracił mężczyznę, który wszedł na jezdnię. Pieszy, 23-letni mieszkaniec Okuniewa, w wyniku poniesionych obrażeń zmarł na miejscu. Śledczy prowadzili pod nadzorem prokuratury czynności procesowe na miejscu tego tragicznego wypadku. Miały one na celu ustalenie przyczyn i okoliczności, w jakich doszło do zdarzenia.

 

Numer: 1/2 (1109/1110) 2019 Autor: (kpp)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *