Archiwum

Niebezpieczna nr 50

Wypadek drogowy, który miał miejsce 8 września na drodze krajowej nr 50 w Grębiszewie, zablokował na kilka godzin ruch pojazdów.

Zatrzymano włamywacza

Kilka tygodni zajęło policjantom z mińskiej dochodzeniówki, rozwiązanie sprawy kradzieży piły spalinowej z pomieszczenia gospodarczego Miejskiego Domu Kultury.

Wpadł w autobusie

Policjanci z Komisariatu w Dobrem, we czwartek 8 września, zatrzymali 24-letniego Cezarego W., poszukiwanego do odbycia kary dwóch lat więzienia za uszkodzenia mienia i kradzieże.

Nie chcą wspólnot

Mińska spółdzielnia przez lata dała się poznać mieszkańcom od dobrej strony. Choć jak zawsze narzekań na zarządzanie nie brakuje, nikt nie planuje odłączenia się i stworzenia wspólnot. Tak przynajmniej twierdzi prezes Przełomu Krzysztof Roguski, z którym rozmawia Anna Sadowska

Kuracja parafinowa

Zestaw preparatów do pielęgnacji wysuszonej skóry dłoni i stóp składa się z czterech kosmetyków, będących profesjonalną, całościową propozycją do pielęgnacji w domowym zaciszu.

Ławki libacji

Szanowna Redakcjo, czytając jakiś czas temu dwa artykuły – jeden na temat Lata z Przełomem, a drugi na temat ławek pod blokiem nasunęło mi się takie spostrzeżenie. Owszem ławki są potrzebne, ale pod blokiem przy Kopernika 7 służą jako bar i izba wytrzeźwień. Dzieci, które przychodziły do świetlicy Przełomu, stały na schodkach i przyglądały się na panów spożywających alkohol na wspomnianych ławkach, a potem śpiących błogim snem. Próbowałam zainteresować Policję problemem, ale bezskutecznie

Gdzie tu zjeść?

Poziom mińskich lokali gastronomicznych jest podobny do poziomu polskiej piłki nożnej. I tak jak (...) Wisła Kraków przekonała się, jak wiele jej brakuje do poziomu Ligi Mistrzów, tak wystarczy się wybrać choćby do pobliskiej Warszawy, żeby się przekonać jak wiele brakuje mińskim lokalom.

Kosztowna wyprawa

Jadąca 27 sierpnia krajową dwójką obywatelka Niemiec padła ofiarą samochodowych złodziei. Około godziny 22 w Choszczówce Stojeckiej kobieta zatrzymała swojego golfa, po tym jak drogę zajechało jej ciemne auto.

Kałuszyńscy ogniowi

W środę, 21 sierpnia na stadionie Victorii w Kałuszynie odbyły się zawody sportowo-pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu miasta i gminy Kałuszyn.

Dziupla zlikwidowana

Południowoprascy kryminalni od dłuższego czasu rozpracowywali środowisko złodziei samochodowych, próbując namierzyć dziuple, do których trafiały samochody kradzione nie tylko w Polsce, ale też zagranicą.

Pobiły za papierosy

Zbliżał się już wieczór, kiedy we wtorek 16 sierpnia do młodej kobiety czekającej na autobus na kałuszyńskim dworcu podeszły dwie dziewczyny. Zapytały się o papierosy.

Dilerska rozprawa

Policjanci z mińskiej komendy zdobyli informację, że jeden z mińszczan, znany już stróżom prawa 21-letni Mateusz J. może ukrywać narkotyki.

Zadbana gmina

Malowniczy rynek, skanalizowane 90 procent wsi, zanik problemu dzikich wysypisk śmieci – to nie bajeczna kraina, a gmina Dobre, o której z wójtem Krzysztofem Radziem rozmawiała Anna Sadowska

Biura ryzyka

Na rynku nieruchomości wystąpił podział pomiędzy inwestorami związanymi z rynkiem inwestycyjnym a użytkownikami – związanymi z rynkiem użytkowym. Generalnie jednak uczestników rynku nieruchomości dzieli się na dwie grupy: decydentów, czyli podejmujących decyzję oraz specjalistów, których zadaniem jest wspierać decydentów w podejmowaniu i realizacji decyzji

Pożar w Rososzy

Nazywam się Aneta, mam 17 lat i mieszkam w Rososzy w gminie Cegłów. 13 sierpnia było u nas słonecznie i ciepło. Około godziny 16.00 zerwał się wiatr i zaczęła się burza.

Zakończyli służbę

Zawód policjanta to wybór najlepszych wartości, jakimi powinno się kierować w życiu.

Zobacz więcej: [1]      «      12   |   13   |   14   |   15   |   16      »      [107]