7 judoków z mińskiego UKS Judo Kontra wzięło udział w Mikołajkowym Turnieju Judo Dzieci i Młodzików, który zorganizowany był na warszawskim Ursynowie przez UKS Ryś.

Przedświąteczne sukcesy

W kategorii dzieci – 39 kg złoty medal zdobył Krystian Adamczyk wygrywając 4 walki przed czasem na ippon. W tej samej wadze V miejsce zajął Damian Zaperty - 2 walki wygrane. W kategorii młodziczek w wadze 40 kg złoty medal zdobyła Aleksandra Polkowska. W kategorii 52 kg srebrny medal zdobyła Dominika Adamczyk. W kategorii 57 kg brązowy medal zdobyła Wiktoria Zalewska. W kategorii młodzików złoty medal zdobył Patryk Pszonka (73kg) wygrywając 4 walki na ippon. Srebrny medal w kategorii 60 kg zdobył Jakub Kretowicz. Zawodnicy wiele walk wygrali z zawodnikami z renomowanych klubów warszawskich.

Numer: 51/52 (898/899) 2014   Autor: (łk)