HalinówHalinów sportowy

W środę, 12 lutego 2014 r. na hali sportowej Zespołu Szkół w Halinowie odbył się turniej piłki nożnej halowej dla uczniów szkół podstawowych gminy Halinów i okolic.

Halinów na hali

Halinów sportowy / Halinów na hali

Zespoły rywalizowały w dwóch kategoriach wiekowych: uczniowie klas III-IV i klas V-VI. W turnieju wzięło udział 72 uczniów z 5 szkół podstawowych. W młodszej kategorii wiekowej zwyciężyli uczniowie z SP-3 w Sulejówku, drugie miejsce zajęła SP w Brzezinach, trzecie przypadło SP w Okuniewie, a czwarte zajęli uczniowie z SP w Halinowie.

Zwycięzcami turnieju w starszej kategorii wiekowej zostali uczniowie klas VI SP w Halinowie w składzie: Radosław Pożycki; Mateusz Jarzębski; Darek Klukowski; Michał Maliszewski; Jakub Chomicki; Maciej Kurzyp; Krzysztof Kurzyp i Mateusz Pszczółkowski. Na drugim stopniu podium stanęli uczniowie z SP w Cisiu, trzecie miejsce zajęła SP-3 w Sulejówku, czwarte przypadło drużynie klasy V SP w Halinowie, a na piątym znalazła się SP w Okuniewie.

Numer: 9 (856) 2014   Autor: (red)