Powiat mińskiDziałka w Anielewie

Szykuje się niecodzienna okazja kupna specjalnej działki o powierzchni ponad 30 arów w Anielewie. Najlepiej zdecydować się przed 26 września, a wiec przed jej licytacją. Wtedy – przed przetargiem – możemy ja kupić za 2/3 szacowanej wartości , a więc tylko za ok. 208 tysiecy złotych. To naprawdę okazja...

 

Kup, zanim zlicytują

Działka w Anielewie / Kup, zanim zlicytują

Działka ma powierzchnię 0.3039 ha i znajduje się w centralnej części miejscowości Anielew przy drodze asfaltowej, Ma dostęp do sieci elektrycznej, wodociągowej i telefonicznej. Jest niezabudowana, porośnięta roślinnością i samosiewem drzew. częściowo ogrodzona. Posiada księgę wieczystą. Działka stanowi własność dłużników.

Cena bardzo okazyjna i wynosi 2/3 sumy oszacowanej tj. kwota 208 333.34 zł. To naprawdę OKAZJA! Proszę dzwonić w sprawie tej działki do komornika Mirosława Dziedzica 25 7592854. Ostatnia możliwość kupna tej działki jest najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg. Data licytacji w Sądzie w Mińsku Mazowieckim 26 września 2023 roku, ale proszę wcześniej o kontakt z komornikiem. (cs-p)

Data: 09.09.2023Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *