Kronika KPP i PSP

Na przełomie czerwca i lipca wzrosła liczba kradzieży rowerów, głównie na terenie Mińska Mazowieckiego.

Znikające rowery

Kronika KPP i PSP / Znikające rowery

Wzmożoną aktywność złodziei zastopowali policjanci, którzy zdobyli informacje na temat rabusiów, a także paserów. Do policyjnego aresztu trafili m.in. 19-letni Mateusz J. i 21-letni Krzysztof S. To właśnie oni usłyszeli wstępnie zarzuty popełnienia kradzieży jednośladów w Mińsku. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Kryminalnym udało się odnaleźć kilka rowerów, z których większość została rozpoznana i trafiła już do swoich prawowitych właścicieli. W jednym przypadku policjanci zabezpieczyli rower, który oklejony i spakowany, był już przygotowany do wysyłki osobie, która prawdopodobnie kupiła go na jednej z aukcji internetowych.

Policjanci w dalszym ciągu pracują przy opisywanych sprawach i próbują ustalić właściciela jednośladu, który nie został jeszcze rozpoznany. To rower marki VORTEX, który prawdopodobnie skradziono gdzieś w okolicy ulicy Cichej lub 1PLM w Mińsku. Policjanci proszą o kontakt osobę, która rozpoznaje swoją własność i zapraszają do komendy przy ulicy Wyszyńskiego 15/17, gdzie można zobaczyć odzyskany rower.

Numer: 31 (826) 2013   Autor: (kpp)Komentarze

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *