Co roku urządzamy konkurs na najlepszą okładkę, pozwalając naszym czytelnikom wybierać według własnego gustu. I co roku wyniki głosowania są zaskakujące, czyli wygrywają zdjęcia lub grafiki niekoniecznie najładniejsze lub metaforyczne. Tak było i w 2020 roku...

I Jerzy uwierzy...

I Jerzy uwierzy...

Ileż trzeba było koncepcyjnego trudu, by wymyślić kolejne wcielenia koronawirusa, maseczek czy pandemicznych obostrzeń, a tu największe uznanie zdobywają naturalistyczne fotografie bohaterów naszych reportaży.
I tak po zamknięciu głosowania 15 stycznia 2021 roku zwycięska okazała się okładka o perypetiach wyrzuconego z domu męża i ojca, czyli JERZY NIE WIERZY uzyskując aż 7329 głosów. Nasz bohater mimo przeciwności losu nie poddał się i wciąż walczy o honor.
Druga z 4858 głosami też była męska, bo pokazywała mężczyznę z chłopcem. To Zbigniew Andrasik, czyli TATA NA LATA walczący kilka lat z byłą żoną o opiekę nad własnym synem. Na podium z 520 głosami znalazła się też Ola Rysiawa – oryginalna kwietna miss Pustelnika, którą prezentowaliśmy w artykule SŁODZIKI CHŁODZIKU.
Ponad 300 wskazań miały jeszcze trzy okładki – Wiele na cele... Sieci na dzieci i Powroty tęsknoty. Zgodnie z tradycją pierwsze trzy okładki nagradzamy specjalnymi souvenirami, które czekają w naszej redakcji po wcześniejszym umówieniu się na wizytę. Gratulujemy, a wiernym i zaciekawionym czytelnikom dziękujemy za ponad 30 tysięcy e-głosów.

Numer: 3/4 (1215/1216) 2021   Autor: (jaz)Komentarze

Dodano dnia: 2021-01-27 godz. 12:19 :: przez: Anna

Gratulujemy

 

 

DODAJ KOMENTARZ

Wpisz nick.

Nick *

Nieprawidłowy adres e-mail.

Adres e-mail *

Wpisz treść wiadomości.

Treść wiadomości *