Niebezpieczne rewiry

Zmienna pogodowa aura ma wpływ na warunki panujące na drogach. Niezwykle ważne jest dostosowanie prędkości, ale też zachowanie odstępów oraz przestrzeganie oznaczeń drogowych. Jeżeli te warunki będą spełnione, to wielu kierowców może uniknąć niebezpiecznych konfrontacji z innymi uczestnikami ruchu.

Śmierć na skrzyżowaniu

Wczoraj po południu do wypadku drogowego doszło w Halinowie, na skrzyżowaniu dwóch ulic Jana Pawła II i Okuniewskiej. Policjanci, którzy byli na miejscu ustalili wstępne, prawdopodobne przyczyny tego zdarzenia. Opel Astra, który wyjeżdżał z drogi podporządkowanej wjechał na drogę z pierwszeństwem przejazdu, gdzie doszło do zderzenia z osobówką volvo.
Do szpitala zabrano kierowcę z astry i jego żonę. Opieką medyczną otoczono też pasażerkę z volvo. Bilans tego wypadku był jednak tragiczny, bo w wyniku odniesionych obrażeń zmarł opla astry kierowca. Wszyscy poszkodowani byli mieszkańcami powiatu mińskiego.
Policjanci wspólnie z prokuraturą będą teraz prowadzić śledztwo w tej sprawie. Funkcjonariusze dokładnie zbadają wszystkie okoliczności tego zdarzenia drogowego.

Numer: 2012 38 Autor: