Wojaże mińszczan

Świeżo upieczony mistrz Unii Europejskiej kategorii półśredniej Rafał Jackiewicz (40-10-1, 20 KO) jest bardzo zadowolony ze swojej formy fizycznej przed zaplanowaną na 30 czerwca walką w obronie tytułu z Gianluca Branco (45-3-1, 23 KO). Pojedynek będzie jedną z atrakcji gali w Łodzi, na której Dawid Kostecki skrzyżuje rękawice z Royem Jonesem Juniorem

Rafał broni pasa UE

Pierwszy raz od dłuższego czasu na kilka tygodni przed walką nie mam żadnych kłopotów z wagą, nawet spodnie są na mnie za duże – cieszy się Wojownik. – Pamiętam Branco ze wspólnych sparingów. Nie mogę powiedzieć, że go na nich zbiłem, ale były to ciekawe sparingi. Branco będzie mi leżał i zamierzam pokonać go w dobrym stylu.
Oprócz Kosteckiego i Jackiewicza w Łodzi zaprezentuje się także najprawdopodobniej Artur Szpilka (11-0, 9 KO), niewykluczone, że z dużo mocniejszym rywalem niż Gonzalo Omar Basile.
Bilety na galę w Łodzi, na której wystąpią także Paweł Głażewski, Krzysztof Głowacki, Krzysztof Zimnoch i Krzysztof Kopytek, dostępne są na stronach eventim.pl i ebilet.pl. Transmituje Polsat sport 30 czerwca w nocy.

Numer: 2012 26 Autor: (jaz)